Aktuality

S Tulipom na Martinky

Lyžiari pozor! Sezóna nekončí, práve naopak. A preto v Tulip Center Martin od 15.1. do 15.2. každý týždeň žrebujeme a rozdávame skipasy na Martinky! Nakúpte minimálne za 30€ a okrem skipasov sa 15.februara možno práve vy, potešíte s bohatým Tulip Fitness balíkom pre krásu a zdravie. Výhercovia: 22.1.2020 – 1. Marcela Oravcová; 2. Ľuboš Švach […]

BANQUET – partner pre domácnosť

Obchodné centrum Tulip rozšírilo portfólio prevádzok o značku BANQUET. Otvorenie sa nieslo v príjemnej rodinnej atmosfére – pásku strihala rodina Vnučákovcov z Martina. V predajni BANQUET nájdete viac ako 2000 produktov. Značka ponúka kompletný sortiment výrobkov určených na prípravu jedál a nápojov, širokú škálu produktov na servírovanie a konzumáciu pokrmov, rovnako aj k uchovávaniu surovín […]

Povianočné výpredaje

A je to tu! Nenašli ste si svoj vysnívaný darček pod stromčekom? Príďte do Tulipu! Čakajú vás povianočné výpredaje od 27. decembra až do konca januára. Viaceré značky majú zľavy vo výške až do 75%.

Mikuláš

Už v sobotu 7. decembra príde do Tulipu rozdávať darčeky všetkým dobrým deťom Mrázik 🙂 Od 16:00 sa môžete tešiť na divadelné predstavenie, po ktorom si budete môcť urobiť s Mrázikom fotku alebo mu zarecitovať básničku.

Festival kávy čaju a čokolády

V sobotu a nedeľu 09.-10. novembra 2019 sa Obchodné centrum Tulip premení na sladké korzo s vôňou kávy. Všetkých vás pozývame na Festival kávy, čaju a čokolády. Od 10.00 hod. do večera sa vám predstaví viacero vystavovateľov zo Slovenska spolu so svojimi špecialitami, ktoré budete môcť nie len ochutnať, ale aj nakúpiť. Taktiež nebudú chýbať […]

Októbrový TULIPfest

Aj tento rok sa môžete tešiť na obľúbený TULIPfest! Okrem predajcov domácich produktov a výrobkov máme pre vás pripravené vystúpenie zabávača a imitátora Štefana Hruštinca, speváčku balkanských piesní Jadranku, či populárnu hudobnú skupinu z Tv Šláger – Kortinu.

Do školy s Tulipom!

Parádna oslava nového školského roka! Škola je tu a preto sme si v OC TULIP pripravili zábavné popoludnie pre všetky deti plné hier a zábavy.

Deň detí v Tulipe

Parádna oslava nového školského roka! Škola je tu a preto sme si v OC TULIP pripravili zábavné popoludnie pre všetky deti plné hier a zábavy.