Aktuality

Nakupovať v Tulipe sa oplatí

Zapojte sa do súťaže o darčeky a nákupné poukážky a v hodnote 1000 €. Pripravili sme vám brožúrku s nálepkami, ktorú vyplníte, vhodíte do TULIP boxu a ste v hre.

Otvárame a máme všetko, čo vám chýbalo

Milí návštevníci OC Tulip, v pondelok 19. apríla opäť naplno otvárame! Príďte si pozrieť nové trendy, vyskúšajte novinky a využite akcie, ktoré máme pripravené. Po celý mesiac môžete súťažiť o nákupné poukážky v hodnote 1000 € a trendy darčeky od módnych značiek. Máme všetko, čo vám chýbalo. Tešíme sa na vás!

Navštívte finančné centrum Home Credit

Sme finanční špecialisti spoločnosti HOME CREDIT Slovakia, a. s. pôsobiacej na trhu  od roku 1999. Ponúkame hotovosť na čokoľvek do 15.000 € bez ručiteľa, bez poplatkov a spojenie úverov do jedného vrátane administratívnych záležitostí. Radi vás privítame osobne na pobočke finančného centra a poradíme v oblasti financií pri šálke dobrej kávy.

Aj my stojíme za kultúrou

Obchodné centrum TULIP pripravilo v spolupráci s martinskými umelcami sériu live koncertov pod názvom Aj my stojíme za kultúrou. Každú aprílovú nedeľu o 19:00 vás prostredníctvom Facebooku potešia skvelou hudbou kapely DeART, SURPRISE, Noriss & kapela a Karin Sarkisjan s kapelou.

Mobilné odberové miesto pri Tulipe

Mobilné odberové miesta sa nachádzajú na zadnom parkovisku pri nábreží rieky Turiec. Antigénové a PCR testovanie COVID-19 prevádzkujú spoločnosti Váš Lekár, s. r. o. a STEFFI, s. r. o.

CCC: Krása stojí na detailoch

Už sa vám točí hlava z lákavých kolekcií jarnej a letne sezóny 2021? Rozhodne je z čoho vyberať. Poradíme vám, ako sa vo všetkých tých „must have“ kúskoch nestratiť.

Pravidlá vstupu do prevádzok

Obchodné centrum TULIP má upravenú otváraciu dobu od 08:00 do 20:00. V centre aj prevádzkach je povinné nosenie respirátora FFP2, opatrenie sa nevzťahuje na deti, ktoré používajú rúško.

Sprístupnili sme zrekonštruované toalety

Obchodné centrum TULIP v Martine sprístupnilo začiatkom roka 2021 zrekonštruované toalety. Cieľom investície bolo zvýšiť komfort návštevníkov centra a zároveň ponúknuť zvýšenú bezpečnosť pri dodržiavaní hygienických opatrení.

Otvorili sme nový Smartshop

Vitajte v dobe dátovej! Značka Digitall, spolu s elektronickým obchodnom Smartshop a operátorom 4ka, otvorila novú modernú a väčšiu prevádzku.