Aktuality

Veľký výpredaj v CCC!

Nové šľapky, sandále, štýlová kabelka alebo klobúk na dovolenku? Ideálny čas nakúpiť! V CCC teraz so zľavou až do 50%. Nepremeškajte túto príležitosť! Tešíme sa na vás!

Otvorenie „pop-up store“ Tchibo

V utorok 11. júna 2020 pre vás otvárame nový obchod „pop-up store“ Tchibo. Okrem širokej ponuky zrnkovej kávy, či kapsúl Cafissimo sa môžete tešiť na sortiment spotrebného tovaru s outletovými zľavami až 70%.

Telekom upravuje od 20. mája otváracie hodiny

Služby Telekomu môžete využiť od stredy 20. mája okrem nedele v čase 09:00 – 19:00. Od pondelka 25. mája prechádza prevádzka na štandardnú otváraciu dobu 09:00 – 20:00 okrem nedele, ktorá bude sanitárny deň.

Ožívame spolu s vami

Milí návštevníci OC Tulip, v stredu 20. mája 2020 otvárame a ako odmenu za vernosť získate od našich hostestiek nákupnú poukážku v hodnote 5€ na nákup v prevádzkach centra, ktoré prijímajú poukážky TULIP.

Prevádzka obchodného centra od 12. mája

Vážení návštevníci, na základe nariadenia Ústredného krízového štábu SR budú od 12. mája otvorené prevádzky nasledovne. Pripomíname, že v priestoroch centra je potrebné dodržiavať hygienické opatrenia.

Stiahnite si mobilnú aplikáciu TULIP CENTER MARTIN

Milí návštevníci obchodného centra, ak ešte nemáte nainštalovanú mobilnú aplikáciu TULIP Center Martin, teraz je ten správny čas. Nájdete v nej aktuality z diania v Tulipe rôzne tipy a čakajú vás aj nové súťaže. Aplikácia na Google Play: https://bit.ly/2yDE8W2