O nás

Najlepšie obchodné centrum v Martine
Všetko na jednom mieste

OC Tulip v Martine

Tulip Center Martin je najväčšie obchodné centrum v regióne. Na ploche približne 17 000 štvorcových metrov ponúkame pre Martin a okolie  cca 70 obchodov najrôznejšieho zamerania.

Tulip Center Martin patrí do skupiny Alfa Group, ktorá už viac ako 20 rokov riadi, spravuje a prenajíma nehnuteľnosti na Slovensku a v okolitých krajinách.

Neustále sa snažíme ponúknuť každému návštevníkovi nielen širokú ponuku výrobkov a služieb, ale i príjemné prostredie na oddych. Súčasťou centra je multikino CINEMAX so štyrmi sálami, herne pre deti aj dospelých, nové kaviarne, food court, telefónni operátori a nové fashion predajne. Medzi ďalšie prevádzky so službami patria kaderníctvo, banka, lekáreň, soláriá, či nechtové štúdio a množstvo ďalších prevádzok.

Vybudovali sme detskú zónu v interiéri a taktiež relaxačnú zónu za Tulip Center Martin. Očarí vás pokoj a príjemné prostredie v blízkosti rieky Turiec, kde môžete stráviť so svojimi deťmi naozaj zaujímavé dni. Doneste si deku a urobte si piknik. Zahrajte si futbal, alebo príďte pozrieť kačičky na brehu Turca. Pre všetkých, ktorí radi oddychujú aktívne, máme otvorenú Fit zónu s novou sálou na cvičenie a či tanec.

Tulip Center Martin sa nachádza na hlavnom ťahu medzi Žilinou, Banskou Bystricou, Ružomberkom a Popradom. Disponuje bezplatným parkoviskom s 500 parkovacími miestami. Má dobrú dostupnosť MHD a súčasne poskytuje pohodlný prístup i pre peších návštevníkov.

Pravidelne pre vás pripravujeme rôzne akcie a výstavy pre malých i dospelých. Snažíme sa, aby ste sa u nás cítili dobre.

Váš Tulip.