Podujatia

Lyžiari pozor! Sezóna nekončí, práve naopak. A preto v Tulip Center Martin od 15.1. do 15.2. každý týždeň žrebujeme a rozdávame skipasy na Martinky! Nakúpte minimálne za 30€ a okrem skipasov sa 15.februara možno práve vy, potešíte s bohatým Tulip Fitness balíkom pre krásu a zdravie. Výhercovia: 22.1.2020 – 1. Marcela Oravcová; 2. Ľuboš Švach...
Už v sobotu 7. decembra príde do Tulipu rozdávať darčeky všetkým dobrým deťom Mrázik 🙂 Od 16:00 sa môžete tešiť na divadelné predstavenie, po ktorom si budete môcť urobiť s Mrázikom fotku alebo mu zarecitovať básničku.
V sobotu a nedeľu 09.-10. novembra 2019 sa Obchodné centrum Tulip premení na sladké korzo s vôňou kávy. Všetkých vás pozývame na Festival kávy, čaju a čokolády. Od 10.00 hod. do večera sa vám predstaví viacero vystavovateľov zo Slovenska spolu so svojimi špecialitami, ktoré budete môcť nie len ochutnať, ale aj nakúpiť. Taktiež nebudú chýbať...
Aj tento rok sa môžete tešiť na obľúbený TULIPfest! Okrem predajcov domácich produktov a výrobkov máme pre vás pripravené vystúpenie zabávača a imitátora Štefana Hruštinca, speváčku balkanských piesní Jadranku, či populárnu hudobnú skupinu z Tv Šláger – Kortinu.
Parádna oslava nového školského roka! Škola je tu a preto sme si v OC TULIP pripravili zábavné popoludnie pre všetky deti plné hier a zábavy.
Parádna oslava nového školského roka! Škola je tu a preto sme si v OC TULIP pripravili zábavné popoludnie pre všetky deti plné hier a zábavy.