RELAX MARTIN: Nové soláriá a procedúry v Tulipe

RELAX MARTIN pôsobí v Martine už od roku 2007 a odvtedy si získala množstvo spokojných zákazníkov. Hlavným krédom spoločnosti je „vysoká kvalita za výhodné ceny“. „Aj keď sú naše služby určené najmä ženám, ktorým poskytujeme viacero procedúr, nájdete tu aj mužov, ktorí dbajú o svoje zdravie. V OC Tulip môžu naši návštevníci využiť štyri soláriá, z toho dve horizontálne – na ležanie, dve vertikálne – na státie a jedno kolárium, tzv. kolágénové solárium“, previedla nás novými priestormi Petra Ptáková Revayová.

Kolagénové solárium je zariadenie, ktorého trubice sú pomerne slabšie, ako tie v soláriu, pretože je určené hlavne na prirodzenú tvorbu kolagénu. To znamená, že slúži najmä na omladenie a spevnenie celého tela, poradí si s vráskami, celulitídou, pigmentovými škvrnami, akné, suchou či zrelou pokožkou. „Môžeme povedať, že ide o terapiu, ktorá je prospešná a zároveň slúži aj na revitaliáciu pokožky po použití bežného solária“, vysvetľuje Petra.

Okrem týchto služieb si zákazníci môžu nechať poradiť v oblasti výživy, nakoľko  súčasťou vybavenia je aj diagnostická váha InBody, ktorá analyzuje podiel telesného tuku, vody, svalovej hmoty a ďalšie dôležité informácie. Analyzujeme nielen športovcov ale aj klientov, ktorým navrhujeme vhodný KetoDiet program. „Ide o českú proteínovú diétu, ktorá je vhodná pre všetkých, ktorí chcú schudnúť bez hladu. Priamo s výrobcom spolupracujeme už osem rokov, zúčastňujeme sa rôznych konferencií, kde máme možnosť sa vyjadriť k pripravovaných produktom, a tak vieme priamo ovplyvniť to, aby zákazník dostal, čo mu chutí“, dopĺňa majiteľka.

Zákazník si môže vybrať z troch variant – Basic, Medium alebo Intense, v závislosti od toho, koľko kíl potrebuje schudnúť. Je pravdepodobné, že výsledky budú viditeľné za krátky čas, keďže vďaka nízkemu obsahu cukru a vysokému podielu bielkovín dochádza v tele k zmene metabolizmu, a tým k strate hmotnosti.

KetoDiet predstavuje pravidelnú stravu, ktorej zloženie je naozaj bohaté, sú tam aj bežné jedlá, ako chlieb, palacinky, čipsy, zmrzlina či tyčinky. V ponuke sú aj bezlepkové, bezlaktózové a dia produkty. Výhodou je, že zákazníci si ich môžu vyskúšať, zhodnotiť, či im vyhovujú a na základe toho si zostaviť vlastnú kombináciu produktov. „K zákazníkom pristupujeme individuálne a veľmi radi im celý princíp vysvetlíme a priebežne budeme spolu s nimi sledovať výsledky. Dlhoročné skúsenosti a vlastný efektívny systém nám priniesli najlepšie predajné čísla v rámci Slovenska, čo nás veľmi teší a motivuje k neustálemu zlepšovaniu“, hovorí Petra Ptáková Revayová.

Na Slovensko mieri aj novinka v podobe KetoLife, ktorá rozšíri sortiment o približne dvadsať nových produktov. Je určená všetkým, ktorých zaujíma zdravá strava, pretože jej cieľom nie je len chudnutie, ale predovšetkým udržiavanie aktívnej mysle aj tela. „Keďže sa chceme postarať nielen o krásu vonkajšiu, ale aj o tú vnútornú, verní zákazníci sa môžu tešiť na odmeny v podobe výhod na iných prevádzkach“, zakončuje Petra Ptáková Revayová.

Kategórie