Novinka Nordic Vision Make Up Glasses, ktorá vám vyrieši vaše problémy pri líčení

Dokonalé líčenie je alfa a omega pre všetky sebavedomé a krásne ženy. Každá nositeľka dioptrických okuliarov pozná ten pocit, keď nevidí dostatočne na to, ako sa líči v oblasti očí. Nepodceňujte silu detailu a skúste našu novinku, pomocou ktorej uvidíte každú linku či mihalnicu.

Rámové dioptrické okuliare na líčenie s otočnou šošovkou, ktorú môžete posúvať z jedného oka na druhé a pričom druhému necháte voľnosť, sú ideálne na to, aby bolo možné dokonale dokončiť líčenie. Je to skvelý kozmetický doplnok, ktorý by nemal chýbať každej žene, ktorá má dioptrické okuliare.

Predná časť rámu so stranicami ako aj šošovky sú vyrobené z ultraľahkého organického (prírodného) materiálu. Pánty a skrutky sú vyrobené z hypoalergénnej nehrdzavejúcej ocele. To všetko zabezpečí, že okuliare sú veľmi pohodlné a majú jednoduchú údržbu.

Funkčný dizajn Make up okuliarov zahŕňa 1 model až v siedmich rôznych dioptriách a to s dioptriou od +1.50 do +4.50. Model je transparentnej farby a vyznačuje sa kvalitným spracovaním rámu a šošoviek. K okuliarom na líčenie budete mať pribalené aj elegantné látkové puzdro, v ktorom si ich môžete vziať kamkoľvek so sebou, či už na dolíčenie počas plesu alebo kedykoľvek v práci.

Na záver uvádzame citát britskej herečky Audrey Hepburn, ktorý vysvetľuje, prečo je dôležité, aby boli oči a pohľad ženy dokonalé. “Pravá krása ženy nie je v jej postave, v spôsobe oblečenia, v šatách, ktoré nosí alebo štýle jej účesu. Krásu ženy vidno v jej očiach, pretože sú oknom do jej duše, miestom, kde prebýva láska.

Okuliare na líčenie Nordic Vision Make Up Glasses nájdete v predajni Optika Mania