SPORTISIMO

Športové oblečenie

SPORTISIMO

Pokiaľ hľadáte široký sortiment športového vybavenia, oblečenia a obuvi, navštívili ste správne miesto. Spoločnosť Sportisimo je na československom trhu už od roku 1997. Za toto obdobie si získala dôveru svojich zákazníkov širokou ponukou a dobrými cenami.

Lyže a lyžiarske vybavenie, potreby pre futbal, halové a raketové športy, beh či fitness , ponuka pre in-line, cyklistiku, turistiku, vodné športy, rotopedy, posilňovacie stroje, oblečenie ale aj potreby pre voľný čas, to všetko nájdete v TULIP CENTER MARTIN v predajni Sportisimo. A to či ste úplne malý športovec, alebo už športovec skúsenosťami či vekom veľmi vyspelý .-) Oblečú a vybavia Vás od hlavy až k pätám.

A čo sa týka výberu značiek, Sportisimo neponúka iba medzinárodné značky, ale aj tie, ktoré má vo svojej ponuke exkluzívne. Čo poviete na túto ponuku? NIKE, ADIDAS, UMBRO, REEBOK, HEAD, SALOMON, COLUMBIA, FISCHER, ATOMIC, WILSON, ALPINE PRO, LOAP, HANNAH, KLIMATEX a pre náročných SPYDER, HELLY HANSON, GOLDWIN, ROSSIGNOLL atď.. .

WebstránkaSPORTISIMO
Otváracia doba9:00 - 21:00
Platobné kartyáno
Darčekové poukážkyáno