RELAX MARTIN

Zdravie a krása

RELAX MARTIN

Každý občas zatúži vyzerať mladšie, zdravšie, chudšie, no najmä cítiť sa spokojne a vo svojom tele „ako doma“. Navštívte prevádzku RELAX MARTIN, ktorej hlavným krédom je „vysoká kvalita za výhodné ceny“.

Nájdete tu štyri soláriá, z toho dve horizontálne – na ležanie, dve vertikálne – na státie a jedno kolárium, tzv. kolágénové solárium, ktoré slúži najmä na omladenie a spevnenie celého tela, poradí si s vráskami, celulitídou, pigmentovými škvrnami, akné, suchou či zrelou pokožkou.

Okrem týchto služieb si môžete nechať poradiť v oblasti výživy, nakoľko  súčasťou vybavenia centra je aj diagnostická váha InBody, ktorá analyzuje podiel telesného tuku, vody, svalovej hmoty a ďalšie dôležité informácie.

Nechajte si navrhnúť vhodný KetoDiet program

KetoDiet predstavuje pravidelnú stravu, ktorej zloženie je naozaj bohaté, sú tam aj bežné jedlá, ako chlieb, palacinky, čipsy, zmrzlina či tyčinky. V ponuke sú aj bezlepkové, bezlaktózové a dia produkty. Výhodou je, že zákazníci si ich môžu vyskúšať, zhodnotiť, či im vyhovujú a na základe toho si zostaviť vlastnú kombináciu produktov.

WebstránkaRELAX MARTIN
Facebook@RELAX MARTIN
Otváracia doba9:00 - 21:00
Platobné karty
Darčekové poukážkyáno