FANN – PARFUMÉRIE

Zdravie a krása

FANN - PARFUMÉRIE

V parfumériách FAnn nájdete široký výber exkluzívnych vôní zvučných značiek, prípravkov pleťovej starostlivosti pre dámy i pánov, dekoratívnych značiek a rôznych kozmetických, či skrášľujúcich doplnkov.

V tejto predajni si na svoje prídu milovníci pôžitku rovnako ako príležitostní obdivovatelia sveta vôní. Ak si myslíte, že si nedokážete vybrať sami, či už hľadáte parfum, ošetrujúci prípravok alebo vhodný darček, radi Vám pomôžu odborne vyškolené poradkyne predaja.

FAnn parfumerie na našom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov a vo svojom portfóliu ponúkajú také lahôdky ako Dior, Chanel, Gucci, Dolce&Gabbana, Versace, Bulgari, mladé úspešné značky ako Collistar, či Zippo, vône a prípravky pre mladých ako Puma, Mexx, Christina Aguilera, luxusná pleťová starostlivosť La Prairie, Matis Paris, Juvena of Switzerland, ako aj najširšia ponuka značiek dekoratívnej kozmetiky – od selektívnych výrobkov Lancôme, Dior, Chanel, Estée Lauder po jedinečnú pestrosť semiselektívnych značiek Max Factor, Gosh, Bourjois a ďalších.

Už pri prvom nákupe v parfumériách FAnn Vám ponúknu možnosť stať sa členom FAnn klubu, čo vás oprávňuje získať množstvo výhod, napríklad: zľavu vo výške 10% na celý sortiment, darček k vášmu sviatku, či šancu byť informovaní o novinkách, špeciálnych zľavách a výhodnej ponuke.

Navštívte predajňu FAnn Parfumerie v TULIP Center Martin a získajte nekonečné množstvo inšpirácií pre seba ale i na darčeky pre svojich blízkych.

WebstránkaFANN
Otváracia doba9:00 - 21:00
Platobné kartyáno
Darčekové poukážkyáno