Decathlon

Športové vybavenie, oblečenie a obuv

Decathlon

Francúzsky športový predajca Decathlon sprístupňuje radosť a benefity zo športovania mnohým. V predajni nájdete širokú ponuku športového oblečenia a vybavenia s viac ako 55 športami so silným zastúpením turistiky, lyžovania, cyklistiky, fitnes, poľovníctva, ale nájdete tu aj vodné športy, futbal, box či tenis.

Pre skvalitnenie nákupného procesu budú k dispozícií samoobslužné pokladne, služby doplnia servis (lyží, snowboardov, korčúľ, bicyklov i kolobežiek) a showroom, kde si môžu zákazníci vystavené produkty priamo otestovať.

Základným pilierom Decathlon stratégie je inovácia, zlepšovanie ponuky, kvality, odolnosti našich produktov a zabezpečenie dobrého zákazníckeho servisu.

Celú športovú ponuku Decathlonu, 15 000 produktov a 55 športov, môžu zákazníci objaviť prostredníctvom internetového obchodu www.decathlon.sk, ktorý ponúka tri služby zdarma (Klikni & Vyzdvihni / E-rezervácie s vyzdvihnutím na predajni / Výmena & Vrátenie tovaru až do 365 dní) a dve služby platené (Dopravu priamo domov, alebo na výdajné miesto).

WebstránkaDecathlon
Otváracia doba09:00 - 20:00
Platobné kartyáno
Darčekové poukážkynie