CINEMAX

Zábava

CINEMAX

Naša sieť kín CINEMAX vznikla v roku 2006 a aktuálne prevádzkujeme 14 viac sálových kín s celkovou kapacitou 11 406 miest v 12 slovenských mestách.

Martinskí diváci poznajú kino CINEMAX MARTIN od marca 2018 ako svoje lokálne kino, v ktorom na nich čaká maximálny filmový zážitok a možnosť kultúrneho vyžitia. V pestrej programovej štruktúre nájdete naozaj široký výber – od kasových trhákov až po náročnejšie tituly pre skutočných filmových fajnšmekrov. Prežite u nás príbehy, ktoré zatrasú vašimi emóciami, ale aj ďalšie kultúrne podujatia ako priame prenosy či záznamy z koncertov moderných interprétov, opier, baletov, či outdoorové a iné filmové festivaly.

Sme tiež členom európskej siete kín Europa Cinemas, čo zaručuje bohatý výber kvalitnej európskej produkcie. V zmysle nášho hesla pristupujeme k našim zákazníkom a snažíme sa, aby sa obyčajná návšteva kina zmenila na MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK! Záleží nám, ako sa v kine cítite a preto neustále pracujeme na skvalitňovaní našich služieb pre vás.

WebstránkaCINEMAX
Instagram#cinemaxmartin
Otváracia doba14:30 - 21:00
Platobné kartyáno
Darčekové poukážkynie