Tulip Center Martin reaguje na koronavírus súborom hygienických opatrení

Obchodné centrum Tulip v Martine prijíma nadštandardné opatrenia pre zvýšenú ochranu pred ochorením COVID-19. Na ochranu návštevníkov aj pracovníkov centra zavádza zvýšenú dezinfekciu priestorov.

Vnútorné spoločné priestory vrátane podláh sú udržiavané a dezinfikované niekoľkonásobne viac krát ako je bežný štandard, platí to aj pre detské kútiky, šatne, toalety, výťahy a madlá. Na najfrekventovanejších miestach pribudli držiaky na samostatnú dezinfekciu rúk a zvýšenú pozornosť venujeme aj klimatizácii a vzduchovým clonám nad vchodmi do obchodného centra. Na toaletách pribudli informačné grafiky a pokyny ako si chrániť zdravie. Vzhľadom na rozhodnutie vydané Úradom verejného zdravotníctva SR sme plánované podujatia na mesiac marec zrušili a budeme ich realizovať v náhradných termínoch,“ informuje riaditeľka OC Tulip Dana Petrášková.

V tejto súvislosti v rámci preventívneho opatrenia na predchádzanie šíreniu prenosného ochorenia COVID-19 zatvára dočasne svoje sály aj multikino Cinemax a to od 10.3. do 23.3.2020. Obchodné centrum TULIP žiada návštevníkov o zodpovedný a ohľaduplný prístup, zároveň ale dodáva, že jeho ostatné prevádzky ostávajú pre verejnosť otvorené. O akýchkoľvek zmenách bude návštevníkov včas informovať.

Kategórie