Topánková jeseň 2020: Zoznámte sa!

Nové ročné obdobie prináša aj novú módnu sezónu. Všetky horúce trendy, ktoré by nemali uniknúť vašej pozornosti, nájdete medzi kolekciami CCC.

Výrazným prvkom tejto sezóny sú skvelo kombinovateľné svetlé farby. Biela, piesková, škoricová, karamelová či rôzne béžové odtiene zafarbili športové aj tie elegantnejšie kúsky. Pri topánkach to môže byť v daždivom počasí výzvou, no pri správne volených materiáloch a starostlivosti o nich sa nemáte čoho obávať.

Nechajte chvíľu čiernu v skrini

Univerzálnosť čiernej obuvi nadovšetko uznávame, ale kedy, ak nie v tejto sezóne, je čas vyskúšať multifunkčnosť farieb. Okrem svetlej škály odporúčame aj žiarivo tmavšie odtiene. Výrazne členkové čižmičky DeeZee ťavej farby budú skvelo vyzerať v jednoliatom outfite v podobných tónoch, no hodia sa aj k teplým farbám ako žltej, oranžovej či červenej. Na ulici v nich zaručene nezaniknete!

Nastavte latku poriadne vysoko

Aj tohto roku sú v kurze nadkolenné čižmy, takzvané OTK (z angl. over-the-knee). A vonkoncom nie iba tie na podpätku, tieto kožené GINO ROSSI čižmy s robustnou podrážkou sú dokonalé aj bez neho.

Zdolajte každý terén

Hitom tohto obdobia sú aj vojenské šnurovačky, v ktorých sa budete cítiť ako superhrdinka – žiadny povrch pre vás nebude problém. Tieto biele outdoorové Jenny Fairy z ekologickej kože môžete nosiť zladené s oversize kabátom a veľkými pestrými šálmi.

Upútajte drobnosťou

Výrazné reťaze i jemné retiazky sú aplikácie, ktoré sa objavili na viacerých svetových mólach. V kombinácii s kvalitným koženým materiálom môže vzniknúť vkusný a nadčasový pár, ktorý z vás spraví elegantnú dámu so štipkou drzosti. Ako tieto členkové čižmy Gino Rossi Premium.

Modely jesenných kolekcií nájdete už teraz v CCC. Na svoje si príde každý. Čaká vás dobre známa značka Lasocki pre celú rodinu, elegantne minimalistická značka Gino Rossi, nekompromisne trendové modely Jenny Fairy a DeeZee s príchuťou glamour, ale aj uvoľnená značka Sprandi so športovým duchom.