Skvelé leto v OC Tulip

Užite si leto v OC Tulip! Zapojte sa do súťaže a hrajte o viac než 5000 cien. Pri každom nákupe nad 20 eur získate žreb, ktorý zotriete a ihneď zistíte, či vyhrávate voucher do kaviarne alebo reštaurácie, listok do kina či nákupnú poukážku. Hlavnou cenou je pobyt pre dve osoby v Apartmánoch Martinky na Martinských holiach.

Aké sú pravidlá?

Do súťaže bude zaradený každý účastník, ktorý od 18. augusta 2021 vykoná nákup na pokladničný doklad v hodnote rovnej alebo vyššej ako 20.00 € v prevádzke, ktorá sa nachádza v Obchodnom centre TULIP a je uvedená v zozname zapojených prevádzok, ktorý je na konci tohto článku.

Za uvedený nákup si priamo v prevádzke vyberie účastník súťaže jeden súťažný žreb s hracími poľami, ktoré je potrebné zotrieť ‐ žreb je výherný vtedy, keď sú na ňom tri zhodné symboly. V súťaži je zaradených 5072 výherných žrebov z celkového počtu 16 572 žrebov, pravdepodobnosť výhry je 1: 3,26. O výhry je potrebné sa prihlásiť do ukončenia súťaže ‐ 30. septembra 2021, vrátane.

Výhry a ich uplatnenie

  • 3000x výhra v hodnote 0,50 eur ( 3x zhodný symbol s nápisom 0,50 eur na žrebe )
  • 2000x výhra v hodnote 1,00 eur ( 3x zhodný symbol s nápisom 1,00 eur na žrebe )

Žreb s výhrou 0,50 a 1,00 slúži ako zľava na nákup v prevádzke kaviarne alebo reštaurácie v Obchodnom centre TULIP. Takýto žreb sa uplatňuje jednorazovo priamo v prevádzke a nevydáva sa z neho.

  • 50x výhra darčekový poukaz v hodnote 10 eur ( 3x zhodný symbol „VOUCHER 10“ na žrebe )

Žreb s označením výhry VOUCHER 10 sa uplatňuje v správe obchodného centra TULIP, kde je vymenený za darčekový poukaz OC Tulip v hodnote 10 eur. Správa centra je dostupná počas pracovných dní od 08:30 do 16:00.

  • 20x výhra lístok do kina CINEMAX ( 3x zhodný symbol s nápisom „CINEMAX“ na žrebe )

Žreb s označením výhry sa uplatňuje priamo u pracovníkov kina CINEMAX v Obchodnom centre Tulip, kde je vymenený za bezplatný voucher na film do kín siete CINEMAX.

  • 2x výhra na ubytovanie pre dve osoby v apartmánovom dome Nová Ponorka ( 3x zhodný symbol
    s nápisom „MARTINKY“ )

Žreb s označením výhry MARTINKY sa uplatňuje u prevádzkovateľa apartmánového domu Nová Ponorka na
Martinských holiach, na čísle: +421 903 830 337, kde slúži ako voucher na ubytovanie pre dve osoby počas soboty a nedele. Termín ubytovania určí prevádzkovateľ ubytovania podľa možností a obsadenosti apartmánov.

V ktorých prevádzkach získate žreb?

101 Drogerie, 4F, A3 Sport, Adam, Alltoys, Alpine Pro, Banquet, Bepon, BioTech USA, CINEMAX, Cropp, Delikateso, Dobrotky, Doppio caffe, Erotic City, ETA, Euphoria Cafe, Fann Parfumerie, GATE, Heroes & Legends, Jeans 4 you, KIK, Klier kaderníctvo, Kvetinárstvo DVONČ, Lara Bags, Macado, Michell, New Yorker, Optika MANIA, Panta Rhei, Papiernictvo TITI, PC EXPRES, Pizzeria Benvenuto, ProGamingShop, RELAX Martin, Sinsay, SKINY, Smartshop 4ka, Sportisimo, Šperk Holíč, Tchibo, Top Fun, Topas, Vinotéka Exclusive

Podrobné pravidlá: na stiahnutie

Kategórie