Happy Pets

len to najlepšie pre Vašich miláčikov

 

HAPPY PETS

Happy Pets – len to najlepšie pre Vašich miláčikov

„Happy Pets, nie je len značka a názov, ale pre nás je to poslanie a viac ako 15 rokov sa držíme nášho motta „“len to najlepšie pre Vašich miláčikov““ . Vašim domácim miláčikom prinášame len tie najkvalitnejšie produkty a tým sa snažíme robiť ich šťastnými. Kvalita produktov v ponuke našich predajní zabezpečí maximálne pohodlie pre Vášho štvornohého kamaráta, zabezpečí Váš komfort a pohodlie pri chvíľach strávaných spoločne. Trvácnosť produktov z našej ponuky prispeje k ochrane životného prostredia. Áno, tým že nakúpite kvalitné produkty pre Vašich miláčikov ušetríte nielen vlastnú peňaženku ale tým že produkt bude dlhodobo funkčný, moderný a pohodlný ochránite aj životné prostredie. Urobte Vášho miláčika šťastným a my Vás odmeníme bodmi na Vašom účte. Ochráňte prírodu kúpou kvalitných produktov a získajte ešte viac bodov vo vernostnom programe Happy Pets. Kostrou ponuky sú celosvetovo oceňované dizajnové produkty značiek Ferplast, Flexi, Trixie doplnené množstvom výnimočných produktov z dielní predovšetkým európskych dizajnérov a milovníkov zvierat.
Najväčšie šťastie je byť zdravím a kedže už Hypokrates povedal „“jedlo nech je Vašim prvým liekom““ tak aj túto myšlienku sme pretavili do šťastia Vašich miláčikov a na pultoch našich predajní sú len mimoriadne kvalitné krmivá a dobroty. Sortiment tých najkvalitnejších a najchutnejšíích tvorí Royal Canin, Acana, Brit, ND, Animonda, Versele Laga, JR Farm. Naši odborne vyškolení kolegovia Vám radi odporučia to najvhodnejšie pre zdravie a krásku Vášho miláčika.

Dokonalý interiér oživený akváriom je ideálna možnosť ako si priniesť kúsok prírody domov. V ponuke Happy Pets je okrem kvalitných produktov pre akvaristiku aj pestrá ponuka akváriových rastlín, rybiek a iných vodných živočíchov. JBL, SERA, Tetra, stačí si len vybrať ktorý kvalitný nemecký produkt urobí šťastnými nielen Vaše rybky ale aj Vás.

Nový miláčik u Vás doma? Urobte si radosť zajkom, škrečkom, kanárikom, korytnačkou alebo iným drobným zvieratkom. Všetky nájdete v našej ponuke a my Vám poradíme a pomôžeme urobiť ich šťastnými. Ak sa rozhodnete pre psíka alebo mačku podporíme Vás v adopcii zvierat z útulku a spolu s Vami sa postaráme o to aby bolo čo najviac zvierat „“Happy Pets““

Tešíme sa na Vás a Vašich miláčikov.

Tím Happy Pets.“

Otváracia doba9:00 - 21:00
Platobné kartyáno
Darčekové poukážkyáno