Nákupná maniačka: Veľká jesenná súťaž v Tulipe

S jeseňou prišli do Obchodného centra TULIP aj nové trendy a štýlové oblečenie. Práve teraz majú nákupné maniačky a rovnako aj maniaci príležitosť vyhrať skvelé ceny!

O čo súťažíte?

Hráte o darčekové poukážky OC Tulip – v hodnote 200€ / 100 € / 50€, ktoré následne môžete uplatniť na nákupy v našich prevádzkach.

Ako sa zapojiť?

Do súťaže sa môžete zapojiť naozaj jednoducho – stačí ak od piatku 16. októbra do soboty 31. októbra 15:00 hod. urobíte fotografiu s nákupom módneho tovaru v niektorej z prevádzok v OC Tulip a túto fotografiu následne budete verejne zdieľať na profile: https://www.facebook.com/obchodne.centrum.TULIP

Vyhodnotenie súťaže

Žrebovanie prebehne dňa 31. októbra po 16:00 hod. spomedzi fotografií, ktoré budú na uvedenom profile uverejnené. Meno výhercu bude po žrebovaní oznámené na internetovej stránke www.tulip.sk a na Facebooku OC Tulip. O výhry je potrebné sa prihlásiť do 48 hodín od uskutočnenia žrebovania. Pokiaľ sa vyžrebovaný výherca výhry neprihlási do 48 hodín od vyžrebovania výhercu výhry, žrebuje sa ďalší výherca výhry.

Kompletné pravidlá na stiahnutie: Spotrebiteľská súťaž Nákupná maniačka