TULIP Center Martin

TULIP Center Martin sme slávnostne otvorili 6.októbra 2006. Na ploche 11 000 štvorcových metrov ponúkame pre región Martin a okolie 55 obchodov najrôznejšieho zamerania. Neustále sa snažíme ponúknuť každému návštevníkovi nielen širokú ponuku výrobkov a služieb, ale i príjemné prostredie na oddych. V našom nákupnom centre nájdete 3 kaviarne, 1 reštauráciu, 2 prevádzky rýchleho občerstvenia, 1 cukráreň. Vybudovali sme detskú zónu v interiéri a taktiež relaxačnú zónu za TULIP Center Martin. Očarí vás pokoj a príjemné prostredie v blízkosti rieky Turiec, kde môžete stráviť so svojimi deťmi naozaj zaujímavé dni. Doneste si deku a urobte si piknik. Zahrajte si futbal, alebo príďte pozrieť kačičky na brehu Turca. Pre všetkých, ktorí radi oddychujú aktívne, máme otvorenú Fit zónu s dvomi tanečnými sálami. Medzi ďalšie služby patria Kaderníctvo a holičstvo, Banka, Lekáreň, Kvetinárstvo, Optika, Cestovná kancelária, oprava obuvi a výroba kľúčov.Pre každodenné nákupy máme pre vás otvorené na viac ako 2000 metroch štvorcových potravinový supermarket Terno.

TULIP Center Martin sa nachádza na hlavnom ťahu medzi Žilinou, Banskou Bystricou, Ružomberkom a Popradom. Disponuje bezplatným parkoviskom s 500 parkovacími miestami. Má dobrú dostupnosť MHD a súčasne poskytuje pohodlný prístup i pre peších návštevníkov.

Pravidelne pre vás pripravujeme marketingové akcie a výstavy pre malých i dospelých. Snažíme sa, aby ste sa u nás cítili dobre.

Váš Tulip.

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017