TULIP Center Martin
plocha: 31
telefón: 0433211491, 0907 895 657
e-mail: tulip@pantarhei.sk
www: www.pantarhei.sk
otváracia doba: 9:00 – 21:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

Sieť kníhkupectiev Panta Rhei pôsobí na slovenskom knižnom trhu takmer 20 rokov. Príjemnou atmosférou, širokou ponukou kníh a dobrou kvalitou služieb si kníhkupectvá Panta Rhei získali sympatie a dôveru veľkého počtu čitateľov.

Keď vojdete do predajne Panta Rhei v TULIP Center Martin, pocítite, že sú tam naozaj ľudia, ktorí robia to, čo ich baví. Okamžite viete, že tam pracujú ľudia, ktorí knihy čítajú, majú ich radi a rozumejú im.

Dlho sa tvrdilo, že ľudia čítajú menej. Nie je to pravda a my sme veľmi radi, že je to tak. Ešte dlho ostane kniha jedným z najkrajších darčekov aké môžete darovať.

Sme veľmi radi, že Panta Rhei je súčasťou nášho obchodného centra. V tomto roku nám pomôže zrealizovať mnoho zaujímavých akcií vrátane stretnutí s autormi vašich obľúbených kníh. Ak si nájdete chvíľku čas, budeme radi, ak nám napíšete na adresu: tulip@tulip.sk, aká je Vaša obľúbená kniha.

A na záver – určite neobíďte predajňu Panta Rhei v Tulip Center Martin. Je to príjemné miesto, kde sa budete určite cítiť dobre.

Váš Tulip.

Akciová ponuka

Panta Rhei - akciová ponuka

Štrnásteho februára nie je len dňom, keď podarujete človeku, ktorého milujete čokoládu či kvet. Ľudia po celom svete vedia, že je i dňom, keď môžete darovať knihu, ako prejav lásky, priateľstva, náklonnosti. Svojmu priateľovi či láske, no i úplne cudziemu človeku. Pretože čokoláda je fajn, to áno. No kniha je láska.

Panta Rhei podobne, ako po minulé roky, ani tento rok nezabúda na tento pekný sviatok, ktorý oslavujú milióny ľudí po celom svete. A to nielen knihomoľov. No i tých, ktorí vedia, že kým vy môžete mať plnú knižnicu úžasných diel, niektorí to šťastie nemajú.

Aj preto od 28. januára do 14. februára dostanete pri každom nákupe v Panta Rhei nálepku s nápisom: “Čokoláda je fajn, ale kniha je láska.” A čo s ňou? To je jednoduché. Kúpte knihu, ktorá pre vás niečo znamená. O ktorej viete, že by sa niekomu mohla páčiť, ktorá by niekoho mohla dostať do iného sveta či vytvoriť mu rovnaké zimomriavky ako vám, nalepte na ňu túto nálepku a darujte mu ju.

Pretože len málo darčekov môže byť osobnejších, ako správne vybratá kniha. A kým kvety zvädnú, čokoládu zjete a obal zahodíte do koša, kniha ostane navždy. Navždy bude skrývať svoje tajomstvá, svoj svet. Nikdy nebude taká nemoderná. A navždy bude odkazom na deň, keď ste nezabudli, že 14. februára nie je len Valentín, ale i MEDZINÁRODNÝ DEŇ DAROVANIA KNÍH.

Tak ho nepremeškajte, počúvnite ambasádorov Panta Rhei, Fridu Kahlo, Sherlocka Holmesa, Pipi dlhú pančuchu a Harryho Pottera, ktorí vám radia, aby ste s Panta Rhei oslavovali aj vy.

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017