TULIP Center Martin
plocha: B39
telefón: 0433211491, 0907 895 657
e-mail: tulip@pantarhei.sk
www: www.pantarhei.sk
otváracia doba: 9:00 – 21:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

Sieť kníhkupectiev Panta Rhei pôsobí na slovenskom knižnom trhu takmer 20 rokov. Príjemnou atmosférou, širokou ponukou kníh a dobrou kvalitou služieb si kníhkupectvá Panta Rhei získali sympatie a dôveru veľkého počtu čitateľov.

Keď vojdete do predajne Panta Rhei v TULIP Center Martin, pocítite, že sú tam naozaj ľudia, ktorí robia to, čo ich baví. Okamžite viete, že tam pracujú ľudia, ktorí knihy čítajú, majú ich radi a rozumejú im.

Dlho sa tvrdilo, že ľudia čítajú menej. Nie je to pravda a my sme veľmi radi, že je to tak. Ešte dlho ostane kniha jedným z najkrajších darčekov aké môžete darovať.

Sme veľmi radi, že Panta Rhei je súčasťou nášho obchodného centra. V tomto roku nám pomôže zrealizovať mnoho zaujímavých akcií vrátane stretnutí s autormi vašich obľúbených kníh. Ak si nájdete chvíľku čas, budeme radi, ak nám napíšete na adresu: tulip@tulip.sk, aká je Vaša obľúbená kniha.

A na záver – určite neobíďte predajňu Panta Rhei v Tulip Center Martin. Je to príjemné miesto, kde sa budete určite cítiť dobre.

Váš Tulip.

Akciová ponuka

Panta Rhei - akciová ponuka

 

Aj vy počas dlhých pracovných dní snívate o tom, ako si večer sadnete, zapnete lampu alebo zapálite sviečky a začnete čítať?

A čo keby ste na zdokonalenie atmosféry ešte od nás dostali čarovný knižný kútik?

 

Je to jednoduché!

1. Stačí, ak nakúpite knihy v hodnote nad 20 € v ktoromkoľvek kníhkupectve Panta Rhei alebo na www.pantarhei.sk

2. Zotriete žreb a objavíte svoju výhru. 

Hoci knižný kútik vyhrá iba jeden z vás, nezúfajte. Rozdávame 5012 ďalších cien:

2x víkend v Tatrách

10x 10 kníh

5000x 10 % zľava na nákup

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017