TULIP Center Martin
plocha: 53
telefón: 0915 884 967
e-mail: martin@alltoys.sk
www: www.alltoys.sk
otváracia doba: 9:00 - 21:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

ALLTOYS je predovšetkým fantastický svet hračiek, snov a splnených prianí. Zabudnite na chvíľku na hektický svet okolo a vstúpte do rozprávkovej predajne v TULIP Center Martin.

Spoločnosť Alltoys patrí medzi najvýznamnejšie spoločnosti na území bývalého Československa s rýdzo českým a slovenským kapitálom.

Nájdete tu hračky všetkých druhov a značiek, stavebnice, spoločenské hry, modely, kočíky, postieľky, ohrádky, stoličky a taktiež veľmi inšpiratívny darčekový tovar nielen pre malých. Hovorí sa, že kúsok dieťaťa v nás ostáva celý život a predajne hračiek nám to pripomínajú.

Predajňa Alltoys je postavená tak, aby mamičky pri nákupoch mali maximálny komfort. Výbornú orientáciu pri nákupe umožňuje veľká predajná plocha predajne a priestranné uličky. A navyše tu nájdete odborne vyškolený personál, ktorý vám vždy ochotne poradí vhodný darček pre vašich najmenších drobčekov.

Vstúpte do krajiny detstva a snov v TULIP Center Martin, vstúpte do Alltoys.

Váš Tulip.

Akciová ponuka

All toys - akciová ponuka

Nový katalóg ALLTOYS VIANOCE 2018 je plný čarovných hračiek, noviniek či tipov na darčeky. Stačí si len vybrať a nechať sa unášať predvianočnou náladou.

http://www.alltoys.sk/iobchod/katalog-letak

All toys - akciová ponuka

Vianočný LEGO víkend vo všetkých predajniach ALLTOYS! Neváhajte a využite už tento víkend zľavu -20% na celý sortiment lega a špeciálnu ponuku v zľave až 33%. K Vianočným lego nákupom dostanete teraz aj malé prekvapenie. Akcia trvá od piatku 30.11. do 2.12.2018. Viac info na www.alltoys.sk. 

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017