TULIP Center Martin
plocha: 26
telefón: 043 413 41 31
e-mail: mt.tulip@optikasiloe.eu
www: www.optikasiloe.eu
otváracia doba: 9:00 - 21:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

Optika Siloe už na našom trhu pôsobí viac ako 10 rokov. Počet predajní na Slovensku prekročil číslo 20.

Optika Siloe v TULIP Center Martin je moderne dizajnovo zariadená a kladie dôraz na komplexné poskytovanie služieb. To znamená, že keď navštívite našu optiku Siloe, môžete sa dať priamo v priestoroch prevádzky vyšetriť očným lekárom a následne Vám profesionálne vyškolený personál pomôže pri správnom výbere dioptrického rámu a zabezpečí zábrus dioptrických skiel priamo vo vlastnej brúsiarni.

V ponuke nájdete skutočne veľký výber dioptrických rámov ale i slnečných okuliarov najlepších svetových značiek ako sú Kenzo, Hugo Boss, Emporio Armani, Chloe a iné. A aby ponuka služieb bola kompletná, nájdete tu aj kontaktné šošovky značky ClearLab, roztoky a ďalšie doplnky k okuliarom ako sú puzdrá, lupy, retiazky a mnoho ďalších skvelých vecí. Každý, kto musí nosiť okuliare v dnešnej dobe vie, že to už nie je príťaž, ale módny doplnok. Pozývame Vás do optiky Siloe, ktorá pre Vás pravidelne pripravuje výhodné akcie.

Ich moto je: „Krajší svet cez okuliare.“ Určite to skúste.

Váš Tulip.

Akciová ponuka

Optika Siloe - akciová ponuka

Prezimujte štýlovo s Optika Siloe! Exkluzívne nové modely, značkové dioptrické rámy už od 9.90 eur a počas happy hour dioptrické sklá úplne zadarmo. A navyše pre každého vyšetrenie očným lekárom!

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017