TULIP Center Martin
plocha: 33
telefón: 02 / 602 67 077
e-mail: bepon@bepon.sk
www: www.bepon.sk
otváracia doba: 9:00 - 21:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

Spoločnosť Bepon vznikla v roku 1990 v Bratislave. Jej cieľom bolo stať sa najlepším predajcom pančuchového tovaru na Slovensku. Dnes už spoločnosť expandovala aj do Čiech a stala sa lídrom na trhu s týmto druhom tovaru.

Okrem módnych kolekcií pančuchového tovaru a ponožiek prináša spotrebiteľom aj pridanú hodnotu vo forme technologických vylepšení.

BEPON je odborníkom v pančuchovom a ponožkovom segmente. Neponúka len tovar ale aj poradenstvo a svoju odbornosť. Mnohoročné skúsenosti s predajom pančuchového a ponožkového sortimentu umožnili spoločnosti prísť na trh s produktmi pod maloobchodnou značkou BEPON. Tieto výrobky sú zárukou použitia kvalitných materiálov a technológií pri ich výrobe.

BEPON sa stará o krásu, zdravie a pohodlie vašich nôh.

Špecializované predajne sú dnes čoraz zriedkavejšie a sme radi, že práve v TULIP Center Martin takéto máme. Pretože osobný kontakt a odborne vyškolený personál sa iba ťažko nahrádzajú.

Pozývame Vás na nákup do predajne Bepon v TULIP Center Martin.

Váš Tulip.

Akciová ponuka

BEPON - akciová ponuka

Bepon pripravil novú kolekciu jar/leto 2018. Kolekcia je inšpirovaná stále aktuálnym vzorom „fishnet“, preto väčšina modelov je sieťovaných. Tieto vzory sú navrhnuté tak, aby boli modely vhodné na bežné nosenie, do práce ale aj na voľný čas. Svoj kúsok si v tejto kolekcii nájdu aj konzervatívnejšie ale aj odvážnejšie zákazníčky. Príďte nás navštíviť do našej predajne a sľubujeme, že neodídete len s jedným kúskom. Viac na www.bepon.sk

 

 

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017