TULIP Center Martin
plocha: 105
telefón: 0918 757 524
e-mail: sk_si_6412073@shops.lppsa
www: www.sin-say.com/sk/sk/
otváracia doba: 9:00 - 21:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

SINSAY

Kolekcia značky SiNSAY je adresovaná mladým dievčatám, ktoré hľadajú individuálny štýl, originálne outfity, neboja sa experimentovať a sledujú najnovšie módne trendy. Vďaka jednotlivým modelom sa môžu dievčatá hrať s módou a zdôrazniť prostredníctvom oblečenia svoju mimoriadnu osobnosť. Výhodou značky SiNSAY sú nízke ceny, ktoré umožňujú mladým dievčatám kúpiť si vysnívané tričká, džínsy či rôzne doplnky. Rozmanitosť, originálny dizajn založený na súčasných trendoch, odvážnych vzoroch a potlačiach - to je SiNSAY.

Bližšie informácie o kolekcii, módnych trendoch a novinkách nájdete na www.sinsay.com/sk/sk/ alebo na facebooku @Sinsay.SK.

E-mail do predajne: sk_si_6412073@shops.lppsa.com

Tovar zakúpený v predajniach SiNSAY je možné vymeniť do 30 dní od dátumu nákupu. Tovar je možné iba vymeniť, nie je možné vrátiť hotovosť. Vymeníme iba nenosený a nepoškodený tovar s pôvodnými etiketami. Podmienkou výmeny je predloženie originálu pokladničného bloku. Spodnú bielizeň a plavky z hygienických dôvodov nevymieňame. Neprijímame výmenu alebo vrátenie tovaru zakúpeného v iných krajinách.

 

Tešíme sa na vašu návštevu.

Akciová ponuka

Sinsay - akciová ponuka

Ani ty sa už nevieš dočkať horúceho leta, kedy konečne budeš môcť nosiť dokonalé letné šaty? V SiNSAY už na teba čaká nová kolekcia plná letných nevyhnutností, medzi ktorými nechýbajú vzdušné šaty, štýlové plavky či pohodlné džínsové šortky. Neváhaj a príď si pozrieť novú kolekciu do našej predajne :)

 

Sinsay - akciová ponuka

Takto má vyzerať mestské safari! V SiNSAY je už dostupná nová letná kolekcia, ktorá je štýlová a hravá. Príď si vybrať oblečenie a doplnky na leto k nám už dnes! :)

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017