TULIP Center Martin
plocha: 105
www: www.sin-say.com/sk/sk/
otváracia doba: 9:00 - 21:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

SINSAY

Značka SiNSAY je adresovaná mladým dievčatám, ktoré hľadajú individuálny štýl, neboja sa experimentovať a sledujú najnovšie módne trendy. Výhodou značky SiNSAY sú nízke ceny, ktoré umožňujú mladým dievčatám kúpiť si vysnívané tričká, džínsy či rôzne doplnky. Rozmanitosť, originálny dizajn založený na súčasných trendoch, odvážnych vzoroch a potlačiach - to je SiNSAY.

Bližšie informácie o kolekcii, módnych trendoch a novinkách nájdete na www.sin-say.com/sk/sk/alebo na facebooku @Sinsay.SK.

Tovar zakúpený v predajniach SINSAY je možné vymeniť do 30 dní od dátumu nákupu. Tovar je možné iba vymeniť, nie je možné vrátiť hotovosť. Vymeníme iba nenosený a nepoškodený tovar s pôvodnými etiketami. Podmienkou výmeny je predloženie originálu pokladničného bloku. Spodnú bielizeň a plavky z hygienických dôvodov nevymieňame. Neprijímame výmenu alebo vrátenie tovaru zakúpeného v iných krajinách.

Nenašli ste na našej predajni to, čo hľadáte? Pozrite si náš e-shop www.sin-say.com/sk/sk/.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Kontakt

Mobil: 0918 757 524
Email: sk_si_6412073@shops.lppsa.com
Web: www.sin-say.com

V prípade dotazov, námetov a pripomienok nás môžete kontaktovať:

LPP Slovakia, s.r.o., J. Kráľa 9, Banská Bystrica 974 01
E-mail: slovakia@lppsa.com

Akciová ponuka

Sinsay - akciová ponuka

Leto utieklo ako voda a je načase čeliť faktu, že škola už čoskoro začína Tešíš sa? My áno, pretože s novou #BacktoSchool kolekciou od SiNSAY budeš v školských laviciach hviezdiť! Príď si nakúpiť kompletnú školskú výbavu do našej predajne. 

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017