TULIP Center Martin
plocha: 38
e-mail: info@fashionplanet.sk
www: www.fashionplanet.sk
otváracia doba: 9:00 - 21:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

Chcete vyniknúť  v dave a obliecť si niečo, čo nemá každý? Tak neváhajte a navštívte náš nový obchod FashionPlanet v TULIP Center Martin, kde Vám predstavíme značkovú, štýlovú športovo-elegantnú módu pre dámy, pánov a deti. Dámy a páni – značka NICKELSON® a značka CAMPIONE®.

Holandská značka NICKELSON vznikla v roku 1985, a  má tri rôzne módne kolekcie: pánsku, dámsku a detskú. Každá línia v sebe spojuje kvalitu, štýl a identitu, a zároveň zostáva športovo luxusnou módnou značkou. Inšpiráciou pre každú kolekciu je prekrásna lyžiarska oblasť Val diFassa v talianskej provincii Trentino. Toto nádherné miesto obklopené slávnym pohorím Dolomity je stelesnením značky Nickelson.

Kvalita, štýl a identita sú kľúčové slová pre každú kolekciu. Značka si zakladá na použití tých najlepších materiálov a výrobných postupov.

www.nickelson.eu

fashion planet

ClaudioCampione má vo svojom sortimente pánske oblečenie, ktoré je ladené do športového štýlu. Design tejto značky je nezameniteľný, má šmrnc a urobí z každého muža to, čím chce byť, ruka v ruke s použitím kvalitných materiálov, exkluzívnych detailov a prvotriednym spracovaním.  Kolekcie s ladiacimi farebnými témami ponúkajú rozmanité kombinácie, ktorými určite zaujmete.

Štýlová kolekcia LisaCampione sa zameriava na modernú, sofistikovanú ženu. Svet tejto značky je trendy, ženský a zároveň športový. Jedná sa o mestské športové oblečenie prepojené s „casual“ prvkami. Kolekcie sú navrhované z veľmi jemných materiálov, často krát šité tak, aby pripomínali ručné šitie a vo veľa prípadoch i ručne šité sú. To poukazuje na kvalitu, ktorú LISA Campione poskytuje.

www.campione.de

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017